Kariéra

Chcete sa stať súčasťou úspešného tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Dávame priestor šikovným, ambicióznym a aktívnym ľuďom, ktorí dokážu flexibilne reagovať na potreby spoločnosti a jej klientov a majú chuť neustále rásť. Ak chcete rozvíjať svoj potenciál po boku skúsených kolegov, neváhajte a pridajte sa k nám.

Informácie o pracovnom mieste

• Miesto práce: Žilina

• Ponúkaný plat (brutto): dohodou

• Termín nástupu: ASAP

• Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia s klientom

• práca s databázou nehnuteľností

• aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností

• obhliadky nehnutelňostí (popis, fotografie)

• zabezpečenie potrebnej dokumentácie k realizácii obchodu flexibilné riešenie obchodných prípadov

Iné výhody

trvalé zamestnanie v stabilnej spolocňosti

platové ohodnotenie adekvátne vykonanej práci a výsledkom výborný pracovný kolektív

príjemné „rodinné“ prostredie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor: Stavebníctvo a reality

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• záujem o realitný trh

• komunikatívnosť

• flexibilita

• samostatnosť

• dynamickosť

• zodpovednosť a spoľahlivosť, reprezentatívne vystupovanie

• znalosť cudzieho jazyka je výhodou, vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky, Váš záujem môžete prejaviť zaslaním životopisu, prípadne fotografie a motivačného listu na email: lrolkova-ZVNC-licitor.sk . Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.̌428/2002Z.z.. Uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať.

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Rolková Tel.: 0907 854 587

Novinky a aktuality
4 veci na ktoré si treba dať pozor pri obhliadke nehnuteľnosti 4 veci na ktoré si treba dať pozor pri obhliadke nehnuteľnosti Rozhodujete sa pre kúpu bytu,...
5 otázok a odpovedí k podaniu Dani z nehnuteľnosti za rok 2016 5 otázok a odpovedí k podaniu daňového priznania za daň z nehnuteľnosti za rok 2016 1. Kedy...
Nie vždy máte povinnosť platiť daň z príjmu pri predaji nehnuteľnosti Nie vždy máte povinnosť platiť daň z príjmu pri predaji nehnuteľnosti...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Vážené dámy, vážení páni,

Realitná sekcia spoločnosti LICITOR radí našu spoločnosť medzi popredné realitné agentúry špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a development v Žiline a okolí ako aj na strednom Slovensku. Vďaka silnému zázemiu, detailnej znalosti miestneho trhu, vedomostí našich maklérov, pravidelným školeniam a cenným osobným kontaktom, Vám vieme zabezpečiť atraktívnu ponuku a výhodné podmienky pri realizácii vášho zámeru.

vedenie spoločnosti LICITOR group, a.s.