Prečo LICITOR?

Vízia LICITOR

Chceme pre našich klientov ponúkať a budovať atraktívne a vyhľadávané priestory na bývanie, prácu a na voľnočasové aktivity. Fungujeme na princípe succes fee, teda ako jedna z mála realitných kancelárii nepožadujeme od klientov, žiadne rezervácie ani poplatky. Preferujeme exkluzívnu ponuku, ktorú sa snažíme prezentovať serióznej klientele.

Michal Chovančík, CEO LICITOR group, a.s.

 

KVALITA

LICITOR má dlhú históriu a množstvo skúseností na realitnom trhu Dlhá história spoločnosti na realitnom trhu a ponuka širokej možnosti inzercie nehnuteľností poskytuje kvalitnú a promptnú propagáciu Vašej nehnuteľnosti.

LICITOR má širokú databázu kontaktov na záujemcov o kúpu nehnuteľnosti Neustále usilovne pracujeme na rozšírení početu kontaktov na záujemcov o kúpu nehnuteľnosti. Disponujem preto širokou databázou, ktorá napomáha rýchlemu predaju Vašej nehnuteľnosti.

LICITOR je známou značkou Máme jeden z najnavštevovanejších webových stránok realít na Slovensku a Vaša nehnuteľnosť preto zviditeľnená, nielen pre návštevníkov našej stránky aj pre katalógové a vyhľadávacie stránky. Záujemcovia o kúpu ju preto nájdu veľmi jednoducho a obrátia sa s požiadavkou na predaj na nás.

LICITOR ponúka výnimočnú spoluprácu s maklérmi Dlhoročným pôsobením maklérov v našej spoločnosti sa snažíme zabezpečiť vysoký štandard poskytovaných služieb spojených s tvárou ktorá je tu vždy keď vyvstane Vaša potreba. Rýchlosť a maximalizácia Vášho profitu sú pre nás samozrejmosťou.

 

BEZPEČIE

Realitná kancelária LICITOR sa riadi etickým kódexom a všeobecnými obchodnými podmienkami. Etický kódex zaväzujem všetkých našich zamestnancov a spolupracovníkom aby konali v súlade s ním. Čestnosť, úprimnosť a rovnaký meter pre všetkých je hlboko zakorenený v našej spoločnosti.

Právne oddelenie realitnej kancelárie LICITOR vytvára a kontroluje všetky zmluvy Dôvera našich klientov je pre nás veľmi cenná a zaručujeme im preto istotu bezpečia. Všetky obchodné transakcie sú podložené zmluvami, nad ktorými vykonávajú dohľad naše právne oddelenie.

LICITOR poskytuje rozne možnosti úhrady kúpnej ceny Za dlhé obdobie pôsobnosti realitnej kancelárie LICITOR máme skúsenosti so všetkými formami úhrady kúpnej ceny a sme kedykoľvek pripravený pomôcť našim klientom nájsť spôsob úhrady kúpnej ceny, ktorý bude vyhovovať priamo Vám. Či už priamym prevodom, notárskou úschovou, vinkuláciou alebo hypotékou, vždy urobíme maximum pre Vašu bezpečnosť.

Novinky a aktuality
4 veci na ktoré si treba dať pozor pri obhliadke nehnuteľnosti 4 veci na ktoré si treba dať pozor pri obhliadke nehnuteľnosti Rozhodujete sa pre kúpu bytu,...
5 otázok a odpovedí k podaniu Dani z nehnuteľnosti za rok 2016 5 otázok a odpovedí k podaniu daňového priznania za daň z nehnuteľnosti za rok 2016 1. Kedy...
Nie vždy máte povinnosť platiť daň z príjmu pri predaji nehnuteľnosti Nie vždy máte povinnosť platiť daň z príjmu pri predaji nehnuteľnosti...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Vážené dámy, vážení páni,

Realitná sekcia spoločnosti LICITOR radí našu spoločnosť medzi popredné realitné agentúry špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a development v Žiline a okolí ako aj na strednom Slovensku. Vďaka silnému zázemiu, detailnej znalosti miestneho trhu, vedomostí našich maklérov, pravidelným školeniam a cenným osobným kontaktom, Vám vieme zabezpečiť atraktívnu ponuku a výhodné podmienky pri realizácii vášho zámeru.

vedenie spoločnosti LICITOR group, a.s.